По-русски
Оlefini

  теплові завіси "Olefini" (Греція)
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@olefini.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Електричні теплові завіси Olefini Intellect, висота отвору 2,3 м.


Електричні теплові завіси Olefini INTELLECT мають наступні особливості і опції:

  • діаметр вентилятора 110 мм
  • мають електронне управління - панель управління на корпусі апарату
  • мають можливість підключення кінцевого вимикача і термостата приміщення
  • мають єдиний корпус з нержавіючої сталі без пилоуловлюючих фільтрів
  • встановлюються тільки горизонтально!
  • мають стрічковий безінерційний нагрівальний елемент
  • мають додаткове управління з дистанційного пульта - входить в комплект поставки

МодельINTELLECT 0.8 (L/R)INTELLECT 1.0 (L/R)
Макс. ширина отвору (м)0,81,0
Макс. висота отвору (м)2,32,3
Швидкість потоку повітря (м/с)7,5/4,07,5/5,5
Витрати повітря (м³/год)960/5101250/880
Потужність двигуна (Вт)120240
Конденсатор (мФ)44
Макс. рівень шуму (дБ (А))60/5860/58
L: Загальна довжина (мм)8401100
W: Загальна ширина (мм)167167
H: Висота (мм)203203
l: Довжина сопла (мм)640885
w: Ширина сопла (мм)5555
h: Висота сопла (мм)00
Вага (кг)8,512,0
Тип нагрівача (ТЕН/ЛЕН)ЛЕНЛЕН
Ел. потужність нагріву (кВт)66
Макс. ток по фазі (А)99
Перепад температури (°C)2020
Живлення (В/Гц/Фаза - V/Hz/N ~)400/50/3400/50/3
Обертання двигуна (об/хв)1380/11501380/1150
Електричні завіси Olefini 2,3 м

Olefini висота 2,3 м


Моделі INTELLECT 0.8 (L/R), INTELLECT 1.0 (L/R) можуть використовуватися як для захисту приміщення від теплових втрат, також і для обігріву приміщення. Ці моделі встановлюються тільки горизонтально.

Управління повітряними завісами серії "INTELLECT" може здійснюватися з панелі управління, розташованої на самому апараті, або за допомогою дистанційного пульта управління (ДУ).


УСТАНОВКА РЕЖИМУ

Для того, щоб встановити режим роботи (MODE) необхідно вимкнути завісу за допомогою кнопки «ON/OFF» пульта управління і при наступному включенні завіси утримувати кнопку «ON/OFF» протягом 5 секунд до зміни кольору індикатора FAN SPEED.

УВАГА

Зміна режиму (MODE) може проводитися тільки з початкового запуску завіси і тільки з панелі управління на завісі. Зміна режиму (MODE) з дистанційного пульта керування не можливо!

Регулювання швидкості вентилятора Регулювання швидкості вентилятора повітряної завіси серії INTELLECT »в будь-якому режимі здійснюється натисканням кнопок« FAN SPEED »(збільшення швидкості) або (зменшення швидкості) після включення повітряної завіси в обраному режимі.


Частота спалахів індикатора FAN SPEED вказує на величину зміни швидкості.

1. Режим «Традиційна повітряна завіса» - «зелений індикатор» (без підключення кінцевого вимикача двері і термостата). Теплова завіса управляється від бездротового пульта або панелі на корпусі.

2.  Режим «повітряна теплова завіса» - «зелений індикатор» (підключений кінцевий вимикач).

Включити завісу натисканням на кнопку «ON/OFF» і включити обігрів необхідної потужності натисненням кнопки НЕАТ POWER на бездротовому пульті або на панелі приладу.

Відкрити двері (кінцевий вимикач розімкнений) і встановити швидкість вентилятора для відкритих дверей (дивись пункт зміна швидкості вентилятора). При закриванні дверей (кінцевий вимикач замкнутий) завіса вимикається.

3. Режим «повітряна завіса» - «жовтий індикатор» (підключений кінцевий вимикач).

Відкрити двері (кінцевий вимикач розімкнений) і встановити швидкість вентилятора для відкритих дверей (дивись пункт регулювання швидкості вентилятора).

Закрити двері (кінцевий вимикач замкнутий) і встановити швидкість вентилятора для закритих дверей (дивись пункт зміна швидкості вентилятора).

4. Режим «обігрівач» - «жовтий індикатор» (підключений кінцевий вимикач і термостат).

Регулювання швидкості в пунктах 4а та 4в здійснюються при максимальній установці термостата по температурі (контакти термостата замкнуті).

4а. Відкрити двері (кінцевий вимикач розімкнений) і встановити швидкість вентилятора для відкритих дверей (дивись пункт регулювання швидкості вентилятора).

4в. Закрити двері (кінцевий вимикач замкнутий) і встановити швидкість для закритих дверей (дивись пункт регулювання швидкості вентилятора).

Регулювання потужності нагріву здійснюється за допомогою кнопки НЕАТ POWER на бездротовому пульті або на панелі приладу і не залежить від положення дверей. Коли двері закриті, можливо, управління завісою з термостата.

У разі відключення завіси з термостата або кінцевих вимикачів, на панелі управління мигають індикатори режимів роботи завіси, з якими вона працювала до спрацьовування термостата або кінцевого вимикача. Це означає, що завіса перебуває в режимі очікування. Повторне включення завіси відбувається автоматично при відкриванні дверей або при спрацьовуванні термостата.

УВАГА

Рекомендуємо встановлювати максимальне значення швидкості вентилятора для відкритих дверей (для всіх режимів роботи).

Відключення обладнання із збереженням налаштувань у всіх режимах проводиться натисненням кнопки «ON/OFF» на бездротовому пульті або на панелі корпусу.

При відключенні мережевої напруги-220В налаштування режимів скидаються.

Не допускається підлогова установка завіси даної серії з горизонтальним напрямком повітряного потоку.© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)