По-русски
Оlefini

  теплові завіси "Olefini" (Греція)
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@olefini.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Принцип роботи та підбір повітряно-теплових завіс Olefini.


Повітряні завіси - це електричне обладнання, яке виробляє спрямований струмінь повітря. Встановлена в отворах приміщень, повітряна завіса поділяє внутрішній і зовнішній простір, виконуючи функцію закритих дверей. При цьому двері залишаються відкритими, допускаючи вільний вхід до приміщення і візуальне спілкування. Виробляючи однорідний потік повітря, повітряна завіса захищає приміщення від теплових втрат, ізолює його від погодних змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі. Це дозволяє створити в приміщенні комфортний мікроклімат і одночасно економити енергетичні витрати, вироблені тепловим устаткуванням або кондиціонерами, від 60 до 90%.

Слід пам'ятати, що призначення повітряної завіси - підтримання мікроклімату в приміщенні, захист від несприятливих впливів зовнішнього середовища (протяги, гази, пил, комахи) та енергозбереження; обігрів є додатковою функцією.


Принцип роботи Olefini

Повітряні завіси рекомендується монтувати таким чином, щоб повітря виходило якомога ближче до крайки отвору, що захищається. Бажано, щоб сопла завіс повністю перекривали проріз.

Повітряні завіси можуть встановлюватися окремо та/або в ряд, шляхом каскадного з'єднання, тим самим забезпечуючи захист прорізу будь-якої ширини або висоти.

Ефективність роботи повітряної завіси залежить від перепаду температур, різниці щільності повітря всередині і зовні приміщення, від герметичності і висоти будівлі, від висоти установки завіси, від вітрового навантаження і інших менш важливих факторів.

Щоб вибір і установка повітряної завіси були успішні, інженер - монтажник повинен уважно вивчити приміщення, де встановлюється обладнання та врахувати вищеназвані фактори.


Заміри швидкості і витрати повітря проводяться в лабораторних умовах. Параметри швидкості потоку вихідних струменів повітря заміряються по всій довжині сопла завіси, в таблицях дано їх середні значення.

Значення швидкості і витрати повітря, зазначені в таблицях, дано без урахування зон розташування двигуна. А також ці значення дано без урахування установки пилоуловлюючих фільтрів і захисних грат сопла. При виборі завіси слід враховувати, що:

  • присутність пилоуловлюючих фільтрів зменшує швидкість повітряного потоку від 0,9 до 1,2 м/с
  • присутність захисних грат сопла зменшують швидкість повітряного потоку від 1,4 до 1,7 м/с

Теплообмінники в повітряних завісах з водяним нагрівом спроектовані для використання в них тільки гарячої води (<95°C), а не пара. Робочий тиск - до 10 бар.

Виробник залишає за собою право удосконалювати конструкцію і технічні характеристики продукції, що випускається.

Підбір повітряної завіси

Далі наводиться спрощений спосіб підбору завіс з урахуванням тільки висоти установки і типом захищуваного приміщення.


ТАБЛИЦЯ спрощеної ПІДБОРУ повітряні завіси


Тип повітряної завісиДіаметр вентилятора (мм)Висота установки (м)Швидкість повітря (м/ с)Застосування
МАЛОПРОДУКТИВНІ ЗАВІСИ1002.0 - 2.56.5 - 9.5Невеликі магазини, кафе, аптеки
ЗАВІСИ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ1102.5 - 3.07.5 - 10.5

Універсами, ресторани, бізнес центри, кафе, аптеки, сховища

1203.0 - 4.08.5 - 11.5
ВИСОКОПРОДУКТИВНІ ЗАВІСИ1304.0 - 6.010.5 - 12.5Гаражі, холодильні приміщення
ПРОМИСЛОВІ ЗАВІСИ1806.0 ->16.5 - 21.5Промислові депо, ангари та ін


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)