По-русски
Оlefini

  теплові завіси "Olefini" (Греція)
Відділ продажу: +38 (044) 303-93-70
e-mail:   sales@olefini.com.ua


ТОВ "СКС"
03115, Україна, м. Київ,
бульвар Вернадського 5/19, оф. 18.
Схема проїзду

Доставка по всій Україні.


Обслуговування повітряно-теплових завіс Olefini.


Всі повітряні завіси компанії "OLEFINI SA" конструюються і виготовляються для багаторічної роботи за умови дотримання наступних правил по догляду і обслуговування.

Повітряні завіси без нагріву

1. Регулярно очищайте повітряні фільтри (кожні 7 -15 днів) водою або потоком повітря (за допомогою пилососа).

2.  Слідкуйте, щоб під час роботи завіси в неї не потрапляли сторонні предмети. Вони можуть пошкодити вентилятор.

3. Незвичайний шум або вібрація під час роботи завіси можуть бути ознакою несправності. Для ремонту необхідно звернутися в сервісну службу.

Повітряні завіси з нагріванням (ТЕПЛОВІ)

1. Регулярне очищення фільтрів теплової завіси допоможе уникнути багатьох проблем. Необхідно чистити повітряні фільтри не рідше одного разу в 15 днів. Якщо повітря сильно забруднене, очищайте фільтри кожні 7 - 10 днів.

2.  Для забезпечення кращої продуктивності теплової завіси з електричним нагрівом (крім завіс з стрічковим нагрівачем) рекомендується регулярно проводити наступний тест. Під час роботи апарату натисніть кнопку OFF. Якщо завіса працює нормально, нагрівальні елементи відразу відключаться, але вентилятор продовжить працювати, поки температура системи не впаде до +65°C (температура, встановлена на термостаті ТН1). Після цього вентилятор вимикається. Якщо щось відбувається не так, як описано, зверніться в сервісну службу.

3. Коли повітряна завіса з електричним нагрівом не використовується, ретельно чистіть електричні нагрівачі. Попадання на нагрівач стороннього предмета може викликати загоряння. Найкраще очищати теплові елементи пилососом або м'якою кистю.

4. Для повітряних завіс з водяним нагрівом слід звернути увагу на те, що вода, що надходить в завісу, повинна бути чистою. Рекомендується встановлювати водяний фільтр для очищення води від домішок.

5. Коли повітряна завіса з водяним нагрівом не використовується, для того, щоб уникнути поломки, необхідно вилити воду з теплообмінників.

УВАГА:

Завжди строго стежте за тим, щоб завіса, яка у режимі нагріву повітря, не вимикалася через рубильник електромережі. Вимикайте завісу тільки з проводового або інфрачервоного пульта керування!


© 2021 ТОВ "СКС" (Київ, Україна)